Co w Prawie Piszczy | O nas
17
page-template-default,page,page-id-17,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Olesiński i Wspólnicy to polska nowoczesna firma doradcza

Wyróżnia nas podejście do doradzania. Łączymy szereg kompetencji w sposób zapewniający zrozumienie i rozwiązanie. Znajomość biznesu Klienta i natychmiastowa integracja w procesie dążenia do precyzyjnie zdefiniowanego rezultatu działania decydują o efektywności. Setki ważnych, często nowatorskich projektów, zrealizowanych z sukcesem na przestrzeni ponad dziesięciu lat dowodzą, że jesteśmy w tym dobrzy. Cały czas się rozwijamy, przewidujemy zmiany, odpowiednio reagujemy asekurując naszych Klientów.

 

Zapraszamy na naszą stronę firmową:

olesinski.com

Olesiński i Wspólnicy to świadomy wybór zleceń

Działamy w zgodzie z zasadami i dotrzymujemy obietnic. Nie musimy nikogo udawać. Zbudowaliśmy zespół liczący ponad 100 specjalistów unikając korporacyjnej sztywności i ograniczeń. Zamiast skupiać się na załatwianiu „sprawy” zajmujemy się rozwiązaniem rzeczywistego problemu Klienta. Pomaga nam w tym specjalistyczna wiedza branżowa oraz uważne śledzenie sytuacji na rynku.

Olesiński i Wspólnicy to radość doradzania

Aby zrozumieć co to znaczy, zachęcamy do zapytania Klientów, dlaczego współpracują z O&W od lat. Nas zaskoczyły ich odpowiedzi. Na równi z jakością porad naszych ekspertów Klienci wskazali na dobrą energię i entuzjazm. Ponoć trudno to wyjaśnić, ale łatwo usłyszeć w głosie doradcy O&W odbierającego telefon czy negocjującego kontrakt. Także, gdy płynnie przechodzi na język niemiecki lub angielski.
Dajemy się lubić i lubimy innych.